Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru evenimente, servicii fotografice și servicii video, Festivalul ART-elor

Număr anunț
DA41075141
Autoritate contractantă
Comuna Vorona (CUI 3672049)
Furnizor / câștigător
ȘTEFAN DOMNUL S.R.L. (CUI 41691523)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
31.08.2026 10:24
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.