Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet integrat de servicii de scanare, indexare și legătorie a documentelor și dosarelor
- Număr anunț
- DA41066538
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA - BUCURESTI (CUI 10103437)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL SOFT PM SRL (CUI 38193308)
- Cod CPV
- 79999100-4 · Servicii de scanare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231.404 RON
- Valoare atribuită
- 231.404 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 16:00
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231.404 RON
din 231.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro