Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete software pentru gestionarea licentelor

Număr anunț
DA41078112
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Bucuresti (CUI 4316112)
Furnizor / câștigător
EDU APPS SERVICES S.R.L. (CUI RO44393203)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
31.08.2026 12:53
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.