Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA IN 3 STRATURI 8 ROLE
- Număr anunț
- DA41075864
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
- Cod CPV
- 37823800-1 · Hartie si carton stratificate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310 RON
- Valoare atribuită
- 310 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 11:02
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
310 RON
din 310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro