Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat

Servicii de curatenie

Număr anunț
DA41078263
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BACAU (CUI 4455404)
Furnizor / câștigător
INVEST MILENIUM SRL (CUI RO14502619)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.800 RON
Valoare atribuită
39.780 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
31.08.2026 13:00
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.780 RON

din 40.800 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 1.020 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.