Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si deratizare pentru Scoala Gimnaziala Pir

Număr anunț
DA41079209
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PIR (CUI 17272760)
Furnizor / câștigător
MIXT SERVICE SRL (CUI 647857)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868,50 RON
Valoare atribuită
1.868,50 RON
Data publicării
31.08.2026 13:50
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868,50 RON

din 1.868,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.