Ofertă acceptată Cumpărare directă

ulei hidraulic 68 10 L

Număr anunț
DA41078184
Autoritate contractantă
COMUNA DOROLT (CUI 3963889)
Furnizor / câștigător
BEREK TRAKTOR SRL (CUI 33964223)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,16 RON
Valoare atribuită
161,16 RON
Data publicării
31.08.2026 12:56
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,16 RON

din 161,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.