În desfășurare Anunț de participare

Barca cu ADCP

Număr anunț
SCN1179309
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Cod CPV
34520000-8 · Ambarcatiuni (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.879,90 RON
Data publicării
31.08.2026 16:47
Termen limită
11.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279284

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.