În desfășurare Anunț de participare

Contract de furnizare mobilier medical pentru obiectivul ”CONSTRUIRE ȘI DOTARE PAVILION DESTINAT ÎNGRIJIRILOR PALIATIVE LA SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BACĂU”, conform contractului de finanțare DG PS nr. 127878 / 31.10.2025, cod SMIS 344275.

Număr anunț
SCN1179314
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Cod CPV
33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312.152 RON
Data publicării
31.08.2026 18:35
Termen limită
08.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279274

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.