În desfășurare
Anunț de participare
,,Demolare și reconstruire grădiniță cu program normal, comuna Orbeasca, județul Teleorman”
- Număr anunț
- SCN1179320
- Autoritate contractantă
- COMUNA ORBEASCA (PRIMARIA COMUNEI ORBEASCA) (CUI 6853236)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.791.454,03 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 19:28
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279152
Documente
Documentația de atribuire
- 2. STUDIU GEO.pdf
- 3. ENERGII ALTERNATIVE.pdf
- 3. PLANSE.pdf
- A.01 PLAN SITUATIE.pdf
- A.02 PLAN.pdf
- A.03 PLAN INVELITOARE.pdf
- A.04 SECTIUNI.pdf
- A.06 FATADE.pdf
- A.5 FATADE.pdf
- CAIET DE SARCINI GRADINITA.pdf
- DALI parte scrisa.pdf
- FORMULARE SI MODEL DE CONTRACT.pdf
- ICS-01(A2).pdf
- IE-01(A2).pdf
- IE-02A2).pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279152.pdf
- IS-01(A2).pdf
- IS-02(A2).pdf
- IT-01(A2).pdf
- IT-02(A2).pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.791.454,03 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.