Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRIN LEASING FINANCIAR AUTOVEHICUL UTILITAR TIP PICK UP FORD RANGER

Număr anunț
DA41061408
Autoritate contractantă
PERLA INVEST SRL (CUI RO19101430)
Furnizor / câștigător
MOTORACTIVE IFN SA (CUI RO10180820)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.763,59 RON
Valoare finală
259.763,59 RON
Data publicării
27.08.2026 10:40
Data finalizării
31.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.