Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Sistem Electronic de Management Scolar

Număr anunț
DA41079195
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 POIANA LACULUI (CUI 29438174)
Furnizor / câștigător
SMART EDUTECH S.R.L. (CUI 47395926)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.816 RON
Valoare atribuită
6.816 RON
Data publicării
31.08.2026 13:49
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.816 RON

din 6.816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.