Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii utilizare - "Sistem Electronic de Management Scolar"

Număr anunț
DA41054491
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES (CUI 4548830)
Furnizor / câștigător
SMART EDUTECH S.R.L. (CUI 47395926)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.520 RON
Valoare finală
4.520 RON
Data publicării
26.08.2026 12:05
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.