Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare materiale si executarea lucrarilor de pavare la OS Tulghes cabana Tisasu HR
- Număr anunț
- DA41079281
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- NAVERA DESIGN S.R.L. (CUI 44792689)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.757,27 RON
- Valoare atribuită
- 89.757,27 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:54
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89.757,27 RON
din 89.757,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro