Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELIQUIS 2,5 MG

Număr anunț
DA41079273
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. PANTELIMON" BRAILA (CUI 14984313)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,14 RON
Valoare atribuită
236,14 RON
Data publicării
31.08.2026 13:53
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,14 RON

din 236,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.