Ofertă refuzată
Cumpărare directă
HARTIE EKG CARDIOLINE DELTA 60 PLUS, 210 mm
- Număr anunț
- DA41041370
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI RO29875195)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216 RON
- Valoare finală
- 270 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 16:05
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 16:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.