Ofertă refuzată Cumpărare directă

Etichete printate digital

Număr anunț
DA41034358
Autoritate contractantă
MENZA (CUI 47783197)
Furnizor / câștigător
ENERGIVIT S.R.L. (CUI RO18066717)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare finală
1.280 RON
Data publicării
22.08.2026 09:19
Data finalizării
31.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.