Ofertă refuzată Cumpărare directă

FABI PRO - SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 500 ML CU POMPITA

Număr anunț
DA41053798
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.870,20 RON
Valoare finală
2.016,76 RON
Data publicării
26.08.2026 11:27
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.