Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare – PTH și asistență tehnică

Număr anunț
DA41080788
Autoritate contractantă
Parohia Precista Tg. Ocna (CUI 4455153)
Furnizor / câștigător
MIHUL SRL (CUI RO1962569)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.000 RON
Valoare atribuită
270.000 RON
Data publicării
31.08.2026 15:18
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270.000 RON

din 270.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.