Ofertă acceptată Cumpărare directă

785 Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA41078407
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,11 RON
Valoare atribuită
356,11 RON
Data publicării
31.08.2026 13:08
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 18:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,11 RON

din 356,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.