Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE Tastatura HP Business Slim cu cititor SmartCard, USB

Număr anunț
DA41077726
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GORJ (CUI 4351853)
Furnizor / câștigător
PRINTECH COMPANY SRL (CUI RO16617933)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450 RON
Valoare atribuită
450 RON
Data publicării
31.08.2026 12:33
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 16:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450 RON

din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.