Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport extern persoane cu microbuz 19 persoane

Număr anunț
DA41077226
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI RO28322189)
Furnizor / câștigător
SIO-TOUR SRL (CUI RO13700448)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.048 RON
Valoare atribuită
2.048 RON
Data publicării
31.08.2026 12:08
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.048 RON

din 2.048 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.