Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSUMABILE AUTOCAMION MAN
- Număr anunț
- DA41066941
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
- Furnizor / câștigător
- NEOAUTO STAN S.R.L. (CUI RO42551501)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.890,08 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 21:41
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 19:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.890,08 RON
din 1.890,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro