Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CONSUMABILE PENTRU IMPRIMANTE
- Număr anunț
- DA41054122
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.501,26 RON
- Valoare finală
- 10.501,26 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:43
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.