Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet materiale constructii si amenajari interioare

Număr anunț
DA41044469
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Retezat (CUI 12984708)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
44831300-7 · Chituri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,88 RON
Valoare finală
133,88 RON
Data publicării
25.08.2026 10:45
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.