Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC LED A65 E27 15W 6500K T. VERDE

Număr anunț
DA41080325
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
INSTANT INTERNATIONAL SRL (CUI RO6325370)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186 RON
Valoare atribuită
186 RON
Data publicării
31.08.2026 14:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186 RON

din 186 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.