Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT materiale sanitare - proiect ” RISE" Cod MySMIS: 349318
- Număr anunț
- DA41079409
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- AMIA INVEST SRL (CUI RO14023985)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.601,60 RON
- Valoare atribuită
- 10.601,60 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:01
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.601,60 RON
din 10.601,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro