Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie PACHET PRODUSE FARMACEUTICE

Număr anunț
DA41079316
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT "WESSELENYI" ZALAU (CUI 4566542)
Furnizor / câștigător
NORDPHARM SRL (CUI RO6077518)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.272,47 RON
Valoare atribuită
4.272,47 RON
Data publicării
31.08.2026 13:56
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.272,47 RON

din 4.272,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.