Ofertă refuzată Cumpărare directă

POLYGYNAX, CUT X 2 BLIST X 6 CAPS VAG- FARM. 79 AUG -OCT 2026

Număr anunț
DA41061672
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ROMASTRU TRADING SRL (CUI RO6769462)
Cod CPV
33641000-5 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni sexuali (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
466,38 RON
Valoare finală
466,38 RON
Data publicării
27.08.2026 10:54
Data finalizării
31.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.