Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente Spalatorie

Număr anunț
DA41079720
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
SUPPLIER AKT SRL (CUI RO31410248)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202.000 RON
Valoare atribuită
202.000 RON
Data publicării
31.08.2026 14:17
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202.000 RON

din 202.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.