Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII MASINI UNELTE, CLUB SPORTIV MUNICIPAL PASCANI

Număr anunț
DA41079951
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL (CUI 27908920)
Furnizor / câștigător
TECO CRIS SRL (CUI RO29941493)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,41 RON
Valoare atribuită
350,41 RON
Data publicării
31.08.2026 14:29
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,41 RON

din 350,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.