Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare nisip carieră
- Număr anunț
- DA41079743
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUBCETATE (Consiliul Local Subcetate) (CUI 4367698)
- Furnizor / câștigător
- DETROTRANS-COM SRL (CUI RO17543052)
- Cod CPV
- 14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890 RON
- Valoare atribuită
- 1.890 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:18
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 16:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.890 RON
din 1.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro