Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale productie spectacol

Număr anunț
DA41080316
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Bacovia (CUI 4353277)
Furnizor / câștigător
KIDS PARADISE UNIVERSAL SRL (CUI 37690317)
Cod CPV
44112500-3 · Materiale pentru acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.199,68 RON
Valoare atribuită
3.199,68 RON
Data publicării
31.08.2026 14:50
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.199,68 RON

din 3.199,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.