Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Program statistica Data Volley 4
- Număr anunț
- DA41060478
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL LUGOJ (CUI 14847979)
- Furnizor / câștigător
- EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI RO27829800)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.999 RON
- Valoare finală
- 4.999 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:47
- Data finalizării
- 31.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.