Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie polizor unghiular
- Număr anunț
- DA41079665
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- WEEKEND SRL (CUI RO7918120)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.117,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.117,38 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:13
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.117,38 RON
din 1.117,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro