Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziție pachet servicii de reparații autoturism Dacia Logan.

Număr anunț
DA41079462
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCILE (CUI 4342782)
Furnizor / câștigător
AUTO GOLD BUSINESS S.R.L. (CUI RO38164426)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800,02 RON
Valoare finală
18.000,01 RON
Data publicării
31.08.2026 14:04
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.