Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Inlocuire kit distributie si kit accesorii AG 99 MPR
- Număr anunț
- DA41056614
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI RO7792870)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.238,64 RON
- Valoare finală
- 1.238,64 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:56
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.