Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ANVELOPE
- Număr anunț
- DA41079784
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- BEDA IMPEX SRL (CUI RO9119863)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.013,28 RON
- Valoare atribuită
- 6.013,28 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:20
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.013,28 RON
din 6.013,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro