Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii arhivistice de pastrare si conservare a arhivei

Număr anunț
DA41047456
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
SECURITY PREVENTION SRL (CUI RO29501719)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.850,08 RON
Valoare finală
6.850,08 RON
Data publicării
25.08.2026 13:21
Data finalizării
31.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.