Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii transport

Număr anunț
DA41076658
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOMOKOS PAL PETER (CUI 9116590)
Furnizor / câștigător
RDE HURON SRL (CUI RO10313528)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544 RON
Valoare atribuită
544 RON
Data publicării
31.08.2026 11:42
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544 RON

din 544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.