Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare pelicule de prelevare exploziv si seturi de verificare ETD (POZITIV/NEGATIV)
- Număr anunț
- DA41078982
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL ARAD SA (CUI RO5752187)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI RO15732322)
- Cod CPV
- 38900000-4 · Diverse instrumente de evaluare si de testare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.640 RON
- Valoare atribuită
- 19.640 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:37
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.640 RON
din 19.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro