Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier scolar de exterior

Număr anunț
DA41049163
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SOARS (CUI 29438182)
Furnizor / câștigător
VIDAS MET SRL (CUI Ro17246078)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.940 RON
Valoare atribuită
17.940 RON
Data publicării
25.08.2026 14:55
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.940 RON

din 17.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.