Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPRAY PIPER

Număr anunț
DA41047961
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE PAZA A JUDETULUI CONSTANTA (CUI 5639774)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PENTRU ACCESIBILITATE SI AJUTOR A PERSOANELOR CU DIZABILITATI (CUI RO51253490)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185 RON
Valoare atribuită
1.185 RON
Data publicării
25.08.2026 13:50
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185 RON

din 1.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.