Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet complet echipamente sală fitness

Număr anunț
DA41050145
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 311 (CUI 32167245)
Furnizor / câștigător
VLAD ENTERPRISES SRL (CUI 36198171)
Cod CPV
37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265.000 RON
Valoare finală
265.000 RON
Data publicării
25.08.2026 18:03
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.