Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator apa de podea NEO WDC-2601S , Compresor,Racire 2l/h (5-10 ° C), Incalzire 5l/ora, 550W,Silver

Număr anunț
DA41048640
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
NEI ELECTRONICS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO31405861)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.173,56 RON
Valoare atribuită
1.173,56 RON
Data publicării
25.08.2026 14:24
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.173,56 RON

din 1.173,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.