Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Refacere imprejmuire, modernizari interioare, refacere scari acces si rampa handicap
- Număr anunț
- DA41047409
- Autoritate contractantă
- Comuna Dumbraveni (CUI 4297665)
- Furnizor / câștigător
- MICADAFAB SRL (CUI 31495368)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206.280,99 RON
- Valoare atribuită
- 206.280,99 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:19
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206.280,99 RON
din 206.280,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro