Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete software antivirus și hârtie de scris format A4

Număr anunț
DA41046139
Autoritate contractantă
COMUNA GHIMPETENI (PRIMARIA COMUNEI GHIMPETENI OLT) (CUI 16393437)
Furnizor / câștigător
MARSERV IT&C SRL (CUI RO31494389)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
25.08.2026 12:08
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.