Ofertă acceptată Cumpărare directă

RCA 12 LUNI B5 remorca

Număr anunț
DA41048126
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE SI DESERVIRE (CUI RO13907908)
Furnizor / câștigător
DOMAS INSURANCE BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 23884240)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106 RON
Valoare atribuită
106 RON
Data publicării
25.08.2026 13:59
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106 RON

din 106 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.