Ofertă acceptată Cumpărare directă

bilet avion Bucuresti-Torino, 14Septembrie2026

Număr anunț
DA41046911
Autoritate contractantă
INSTITUTUL LIMBII ROMANE (CUI 11961471)
Furnizor / câștigător
EXIMTUR SRL (CUI RO3553943)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
25.08.2026 12:52
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.