Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TRANSPORT PERSOANE

Număr anunț
DA41046441
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
GRUP ATYC SRL (CUI 14548594)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520 RON
Valoare atribuită
1.520 RON
Data publicării
25.08.2026 12:24
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520 RON

din 1.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.